Praca w Entera Studio WWW - New Business Manager

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży / New Business Manager

 

Zadania i cele

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Dopuszczamy model, w którym oferujesz nasze usługi jako uzupełnienie swojego dotychczasowego portfolio produktów suplementarnych z naszymi.

 

Wymagania

Wiedza z zakresu technologii internetowych w strategiach biznesowych i osobowość, która pozwoli godnie reprezentować Enterę w kontaktach z potencjalnymi klientami. • Znajomość języka angielskiego wybitnie pomoże Ci w pracy.

 

Oferujemy

Pewność, że sprzedajesz innowacyjne usługi bardzo wysokiej jakości. • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uwzględniające koszty pracy – nie mamy problemów z dzieleniem się wspólnym sukcesem. • Wsparcie kreatywnego zespołu, z którym – jesteśmy tego pewni – można zrealizować wiele ciekawych i ambitnych projektów.

 

Słowem, szukamy osoby, która wytyczając nowe ścieżki lub korzystając z własnego doświadczenia i kontaktów przedstawi naszą ofertę potencjalnym klientom i powalczy o nowe zlecenia. Jeśli dobrnąłeś do tego momentu, już wiesz, że sposób na osiągnięcie efektu wybierzesz sobie sam, choć dla ułatwienia wskażemy Ci pewne kierunki.
Nie oczekujemy i nie wymagamy od Ciebie pracy nad koncepcją kreatywną i ofertami. Nasi strategiczni chętnie Cię w tym wyręczą/wesprą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres e-mail: praca@entera.pl Będziemy wdzięczni za zaznaczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Prosimy o dołączenie do aplikacji oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji przez Entera s.c, ul. Kossaka 2/B2, 83-000 Pruszcz Gdański (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku „O Ochronie danych Osobowych” – tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z pozn. zm.) Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Entera s.c.”

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *