Praca w Entera Studio WWW

Nawet jeśli w danym momencie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji na stanowisko, na którym widziałabyś/widziałbyś siebie, zespół Entery zawsze jest otwarty na wartościowych ludzi z pasją. Nasze wymagania są wysokie, jednak w zamian nie mamy problemów z dzieleniem się wspólnym sukcesem. Już na wstępie stawiamy sprawę jasno – na samym początku liczy się to, co potrafisz, potem w dużej mierze sam oceniasz swoje wyniki i rozwój.

Chcesz wiedzieć więcej? Entera jest ustabilizowaną produkcyjnie i organizacyjnie agencją kreatywno-technologiczną dostarczającą usług bardzo wysokiej jakości. Klienci chwalą współpracę z nami i cenią wysokie standardy, które zachowujemy od początku istnienia. Powstaliśmy jako zrzeszenie freelancerów, specjalistów w różnych dziedzinach kreatywnych, którzy postanowili oferować swoje usługi pod wspólną marką. Obecnie zrzeszamy kilkudziesięciu najwyższej klasy specjalistów z całej Polski. Struktura firmy, poza stałą obsadą zarządzającą, jest w związku z tym w pełni rozproszona. Z doświadczenia wiemy, że taki model biznesowy nie każdemu odpowiada, gdyż wymaga dużej samodzielności i dyscypliny osobistej, dlatego informujemy o tym już na wstępie. Aby z nami pracować trzeba cenić sobie swobodę kształtowania własnego czasu pracy i dobrze czuć się w rozproszonym środowisku zawodowym.

Jeśli powyższa charakterystyka Ci odpowiada, a dodatkowo lubisz to, co robisz, chętnie poznamy Twój pomysł na dołączenie do naszej drużyny.

Przekonasz nas? – praca@entera.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *